Witamy!

Ośrodek Centralnego Szkolenia Maszynistów we Wrocławiu jest najstarszą placówką tego typu w kraju, działającą od 1950 roku. Obecnie OCSM działa w oparciu o najnowsze Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. "W sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych" (Dz.U. Nr 118 z 15.10.2001 r., poz. 1263).Prezentacja możliwości elektrowozu ET22 spółki PKP Cargo

Przy Ośrodku działalność prowadzi Państwowa Komisja Egzaminacyjno-Kwalifikacyjna, która po zakończonym kursie egzaminuje słuchaczy i nadaje państwowe uprawnienia maszynistów ewidencjonowane w Centralnym Rejestrze Operatorów w Warszawie.

Ponadto OCSM posiada możliwości organizacyjno-prawne do przeprowadzenia szkolenia na terenie działalności Waszego zakładu pracy, pod warunkiem zorganizowania 15-osobowej grupy. Kursy w OCSM rozpoczynać się będą zawsze w pierwszy poniedziałek miesiąca.

Październik 2017 Maj 2017 Grudzień 2016 Styczeń 2016 Grudzień 2015 Październik 2014 Sierpień 2014 Lipiec 2014

Taksówki bagażowe w stolicy

2014-08-20 | Karolina Poznańska

frazy kluczowe: transport, przewozy, spedycja

Instytucja taksówek bagażowych ostatnimi laty zyskała na popularności. Tego typu transport pozwala na przewożenie bagaży o różnym metrażu oraz wadze bez konieczności samodzielnego organizowania odpowiedniego samochodu czy szukania znajomych, którzy pomogli podczas przewozu. Dzięki temu można zaoszczędzić czas oraz nerwy, które zazwyczaj i tak towarzyszą przeprowadzkom.

Najczęstszym powodem korzystania z usług, jakie daje warszawskie taxi bagażowe, jest konieczność przeprowadzki. Przeprowadzki osobiste, czyli z jednego miejsca zamieszkania do drugiego, są same w sobie kłopotliwe. Jeśli nie chcemy wynajmować jednak firmy do przeprowadzek, bo sami pragniemy się spakować i mamy ku temu odpowiednie materiały, możemy skorzystać jedynie z usług transportowych. Niektóre taksówki bagażowe za dodatkową opłatą zapewniają możliwość wynajęcia dodatkowych osób do noszenia bagaży, a także możliwość wniesienia paczek na wysokie piętra.

Z usług taxi bagażowego warto skorzystać również podczas przenosin biura. Szeroki wybór z floty aut w takich firmach pozwala dobrać samochód odpowiedni gabarytowo do przewiezienia np. kilku biurek czy krzeseł albo całej meblościanki. I tutaj zaoszczędzić można czas oraz nerwy.

Warszawskie taxi bagażowe oferuje również możliwość wykonywania usługi przewożenia sprzętu RTV czy AGD. Często bywa tak, że kupujemy nowy sprzęt, ale nie mamy co zrobić ze starym i chcemy wywieźć go np. na złomowisko. Wówczas wynajęte auto nie tylko przywiezie nowy sprzęt, ale również zajmie się wywózką starego. Usługi taksówek bagażowych są również niejednokrotnie tańsze od usługi transportowej sklepu, w którym kupowany jest dany sprzęt. Takie rozwiązanie pozwoli nam zaoszczędzić, mieć zakupiony sprzęt od razu na miejscu, jak również otrzymać go w określonych z góry godzinach, wygodnych dla nas.

'

W obiektywie
transport
przewozy
spedycja

Warto zobaczyć: